| RazvRazvan5456 a întrebat:

Hei TPU,
Plac o fata, ea anul viitor se muta la alt liceu, suntem din zone diferite, ne vedem de vreo 2 ori pe saptamana. Dar problema este ca ea pleaca la alt liceu intr-un alt oras, mult mai departe, ar veni doar in weekend acasa, nu ne-am mai putea intalni. Suntem prieteni buni, dar eu o plac foarte mult, problema este ca sunt bagat in Friendzone. Dar totusi, foarte suparat ca o sa plece, nu mai am "stare", o iuebsc mult. Ce sa fac? Ca ne intelegem foarte foarte bine, simt ca e artasa de mine intr-un fel si faptul ca pleaca si n-am s-o mai vad, ma distruge. Mai ales ca sta la camin, unde-s 80 de baieti.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Amice nu ai ce să faci...singura soluție la problema ta e să o convingi să se mute la tine.

| Emilian65 a răspuns:

Ce te incomodeaza ca sta intr-un camin unde sunt 80 de baieti? Daca te iubeste cu adevarat, ignora acei baieti si se gandeste numai la tine.

Răspuns utilizator avertizat