| Pyskiss a întrebat:

Prietena mea are o problema. Zice ca o doare burta dar nu vrea sa-mi zica din ce cauza. Zice ca in fiecare luna ii se intampla asa.Luna asta se implineste un an. Ce are nu vrea sa-mi zica.,, Ceva chestie care se intampla la fete"ceva de genu.Mai exact ce problema e? Dece nu vrea sa-mi spuna.

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Menstruație...

| swagMeOutBitch a răspuns:

Cati ani ai copile?

| Anda_5861 a răspuns:

Ii e rusine sa iti zica nu oricarei fete ii place sa vorbeasca despre ce se intampla cu corpul ei.e la menstruatie... daca nu stii ce e cauta pe net:*