| anonim_4396 a întrebat:

Ce vrea sa spuna o fata atunci cand zice ca o doare burta, capul, toate?

Răspuns Câştigător
| Sombrero a răspuns:

Buna! Unele fete spun asta, deoarece chiar au dureri, nu se simt bine, dar poate fi si o scuza ca sa scape din diferite situatii, un motiv pentru care sa nu participe la anumite actiuni, daca ma intelegi.happy AAA, si alte fete mai spun asta doar ca sa fie in centrul atentiei, sa fie compatimite si sa stie lumea ca ele au ceva, ca sa le bage mai mult in seama, sa fie mai grijulii cu ele in momentul respectiv. Funda?love struck

3 răspunsuri:
| lary725 a răspuns:

O fi in perioada aia a luniiwinking