| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Sall.deci am vorbit un an cu un baiat pe care l-am parasit pentru ca se purta urat cu mine, dar cat timp am vb cu el mi-am facut un prieten, chiar un frate, e vorba de colegul lui de banca, Paul, desi eu nu mai vorbesc cu acel baiat, el a spus ca tine la amandoi foarte mult, nu o sa ma preseze sa ma impac cu ala, daca nu ma simt eu bine, ma suna in fiecare seara sa vb cu mine, spune ca sunt o fata extraordinara vrea sa seman cu el, sa ma invete unele chestii, vrea sa devin o fata puternica, imi face complimente, doar ca eu cu mama vorbesc aproape orice si ea crede ca el tine mai mult decat la o sora la mine.si eu nu stiu ce sa cred el mereu imi da mesaje te iubesc surioara mea mai mikutza.etc,la tel dupa cateva zile in care nu vorbim imi spune cat de dor i-a fost de vocea mea si eu simt la fel si nu stiu de ce, tinem mult unul la celalalt, de multe ori se da exempu adica"daca eu as fi in locul fostului tau nu m-as purta asa cu tine", spune ca ar dp ce isi va lua motor ar prefera sa ma plimbe pe mine decat pe Georgiana adica fosta lui prietena. ce credeti sa fie oare o iubire ascunsa ceva ce nici el nu crede? si mama si soramea cred acelasi lucru.astept cat mai multe raspunsuri mai detaliate ca sa inteleg pentru ca ar putea fi vorba de ce urmeaza. funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Rebeca_5235 a răspuns:

Colega mea de clasa Georgiana (coincidentatongue) a avut o situatie similara. In sat la ea era un baiat care era "fratele ei" adica se intelegeau foarte bine. Vorbeau zilnic ertau foarte apropiati. Totul pana intr-o zi cand au realizat ca sunt mult mai mult decat prieteni si au devenit iubiti.Sunt impreuna de 2 ani si se inteleg extrem de bine. Nimic nu s-a schimbat se inteleg la fel de bine ca pana acum.

Am si eu un prieten de genul dar nu e nimic deosebit decat prietenie deci se poate

depinde mult de tine si de ce simti thu

BAFTA

2 răspunsuri:
| DiamanteleSeSparg explică:

Mai astept raspunsuri de la voi please

| lovevampire18 a răspuns:

Deci e clar ca el te place chiar foarte mult, poate nu isi da seama ca te iubeste.Ar trebui sa porti o diskutzie cu el ca sa vezi ce simnte el cu adevarat pentru tine si sa ii spui si thu lui ce simntzi asa ar fi cel mai bine.
Fa thu primul pas nu el, si daca o sa se intample ceva rau fi puternica nu le da impresia ca esti slaba ca sa nu faca ce vor cu tine nici un baiat.
sper ca te-am ajutat.happy