| Maria12r a întrebat:

Prietenul meu nu ma crede ca il iubesc..si nu stiu cum sa ii demonstez... adica am facut tot ce mi-a stat in putinta ..pe el il vad foarte departat de mine. niste idei va rog? Adica cum sa il fac sa isi dea seama ca eu chiar il iubesc. niste modalitati. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Neuronul a răspuns:

Cred că spune că nu-l iubeşti pentru că el ştie că nu are cum să te facă să-l iubeşti.
Nu are încredere în el.
Nu-şi cunoaşte potenţialul.
Crede că te va pierde şi îşi face tot felul de gânduri urâte.
Ai răbdare multă.
Vorbiţi mai mult ca să vă cunoaşteţi mai bine.
Joacă-te cu el. Sprijină-l. Fă-l să râdă.

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun asta, dar baiatul asta iti cauta pricina. Acum 2-3 zile ai pus o intrebare din care inteleg ca i-ai oferit virginitatea ta, si el tot mai are nevoie de dovezi de dragoste?
Dupa parerea mea el a avut ce a vrut de la tine si acum cauta pretexte sa iti "faca vant". Chiar daca vei gasi ceva ce el va fi obligat sa accepte drept dovada, va continua sa stea departe de tine, te va trata cu indiferenta pana ce te vei satura si vei pleca singura.

| Maria12r explică (pentru SkyPilot):

Da, așa este! Ai dreptate... Așa i-am spus si eu, că nu pot sa fac ceva mai mult de atat.i-am oferit toata dragostea mea si acum!

| SkyPilot a răspuns (pentru Maria12r):

Poti incerca ce spune Neuronul. Poate ai noroc. Si nu ii da motive sa fie gelos.

| kyliejenner a răspuns:

Relatia asta e sortita esecului

| dinutu98 a răspuns:

Sarutal mai mult. vb mai mult cu el... fi putin mai copilaroasa cu el. iesiti prin oras. la un suc ceva.

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

In cazul tau sincer asta a vrut mai mult o aventura sad el sigur vrea alta si nu poate sa-ti zica asteapta ca tu sa te indepartezi de el iar el sa aiba un motiv, deci e un las si un nesimtit sa te joci cu sentimetele unei persoane nu-i de glumit, imi pare rau sincer pentru tine