| AncaaAnnca a întrebat:

Hei TPUsad (scuzati categoria)... In seara asta cand sa ma despart de niste colegi, unul m-a luat in brate si din greseala mi-a ridicat fusta de tot iar in spatele meu erau 3 baieti de liceu de la mine din scoala si au vazut. Eu nu am un fund tocmai platlaughing si au avut la ce sa se uite. Cand am trecut pe langa ei au inceput sa rada si mi-e frica sa nu faca asta si la scoala pentru ca au clasa langa a mea. Sigur vor spune de mine si nu stiu cum sa reactionez daca o sa inceapa sa rada pe langa ei si altii.sad Ajutooor urgent sad. Chiar nu voiam sa vada asa cevasad...

8 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Dar ce au vazut exact
?

| AncaaAnnca explică (pentru unarab40):

Fundul. tot. pentru 2-3 secunde dupa prietena mea a vazut si mi-a tras fusta inapoi.

| Wehrmacht a răspuns (pentru unarab40):

I-a ridicat fusta si au vazut elefanti si unicorni.O intrebare tampita.UN c*r, ce dracu' sa vada? Poate vrei sa intrebi "cu ce erai imbracata? Aveai colanti sau ceva?"

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ar trebui sa te simtit flatata nu rusinata, daca nici ca au avut ce vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce iti faci atatea griji pentru ceva ce nu poti schimba? Ti-au vazut curul, asta e, nu moare nimeni din asta.

| unknøwn a răspuns:

Eşti grasă şi ai celulită pe fund.
Altfel nu văd nici-un motiv pentru care ar râde, doar dacă n-au 10 ani.

| RaluBaby a răspuns:

Ei na, ti-au vazut fundul. Mare branza! Au inceput sa rada probabil ca pana atunci ei mai vazusera un fund in realitate! Nu ai de ce sa te simti rusinata, a fost doar un mic incident.

| nuratez a răspuns:

Pai daca a numarul or sunai si spune-le sa nu faca misto sau plangete a cineva mai apropiat dintre ei si roaga-l sa le zica si celorlalti sa nu rada