| Naomi16 a întrebat:

Hei TPU scuze categoria dimineata m-am epilat in zona de jos cu crema si lama si astazi chiar acum o jumatate de ora mi-au aparut cateva punctulete care nu sunt rosii sunt mai pale ma rog credeti ca m-am iritat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut da iritatia apare in momentul cand te epilezi pentru prima oara sau nu te epliezi corect / dupa epilare date cu nivea pentru barbatii opreste iritarea cu ce te epilezi cu bicul? daca da scimbal mereu ai grija microbii daca intra in sange se infecteaza

2 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

In zona de mai jos as vrea sa ajung si eu la tine ceai zice sa facem putina dragoste ca daca poza este a ta din avatar atunci esti buna rau de tot happy

| Anonimul230 a răspuns (pentru Scherimuvi):

In primul rand esti un nesimtit coclit,si chair daca ar fi fost ea fata de la avatar,ar fiit rebuit sa-i spui ca e frumoasa,draguta, simpatica, nu buna! clar? ivnata sa vorbesti si sa respecti altfel nimeni nu te
v-a respecta