| oana_9912 a întrebat:

Hei TPU stiti site-ul ala al politiei romane unde poti face chestionare auto? acel site care dai testele exact ca la sala de examen...help me

Răspuns Câştigător
| nebunu112 a răspuns:

Da...intra pe google scrie drpciv.ro intri pe prima si iti faci cont acolo sper ca ti'am fost de folos funda?

5 răspunsuri:
| mikaela25 a răspuns:

Buna Oana, am dat examenul de curand, intrebarile de pe net sunt bune dar si gresite, sincera sa fiu toate intrebarile de la examen sunt doar din carte... sper ca o ai. daca reusesti sa faci intrebarile din ea de 2 ori vei trece cu siguranta examenul.garantezhappy, bafta

| Whatafy a răspuns:

Degeaba le faci alea, multi au picat ca primeau altceva, cel mai bine vezi aici : http://www.tpu.ro/......-mecanica/ ai acoperita toata legislatia si indiferent ce iti pica iti vei lua examenul daca inveti de aici...

| CursuriAuto a răspuns:

Poti incerca si pe www.cursuriauto.ro. ai aceleasi intrebari de pe DRPCIV doar ca ti se afiseaza si raspunsurile corecte dupa ce raspunzi si majoritatea intrebarilor sunt explicate, poti activa chiar si modul audio in care ti se citesc intrebarile, variantele de raspuns, raspunsul corect si explicatiile. Din pacate kokolinos are dreptate in ceea ce priveste intrebarile gresite, dar ne straduim sa le identificam si sa le corectam pe toate. Oricum, spor la invatat si succes la examen.

| laura752 a răspuns:

Cele mai bune chestionare