| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu cineva de 4 luni si ne intelegem foarte bine! El a mai avut relatii inainte sa fie cu mine,la fel si eu doar ca nu mi-am inceput inca viata sexuala si el a facut-o desi sunt mai mare ca el! Faza e aiurea,nu mi-a cerut sa o facem si mi-a zis ca va fi atunci cand vreau eu,mie mi-e frica sa nu-mi ceara asta,pentru ca eu nu vreau, nu simt ca e baiatul perfect si nu sunt pregatita! E prea devreme sa ma gandesc la asta doar ca mi-e frica sa nu stea cu mine doar pentru asta sau sa-mi zica dupa jumate de an de relatie: bai noi nu facem nimic? Esti speriata la varsta ta?! Ce sa fac? Cum sa ii spun chestiile astea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| FaNa1337K a răspuns:

Daca si peste jumate de an, si peste 1 an etc... daca iti cere el sa faceti asta, atunci posibil sa fie cu tine doar pentru asta.
Cel mai bine ar fi sa stai la locul tau si sa nu te lasi pacalita, pentru ca tot tu o sa suferi pe urma!
Te pup :*

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cauta baiatul perfect.Nu exista.

| h3r a răspuns:

Îți cunosc „situația" din întrebările anterioare. Ai mare grijă, nu ești prea mulțumită și n-ar trebui să treci mai departe, nici nu știu de ce mai stai cu el? Nu face vreo prostie.