| AndooStyle a întrebat:

Hei TPU, sunt in clasa a 7-a si imi place foarte mult de o fata.
Eu nu sunt foarte frumos, dar totusi vreau sa ii spun ca o plac si nu stiu cum.
Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Incearca dar fi pregatit pentru un refuz pentru ca la varsta asta fetelor le plac baietii atrgatori

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pe hol? nu e mai confortabil in pat?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nuuuu,pe hol, e mai aproape de baie in caz ca au mancat fasole. laughing

| DenSim a răspuns:

Pai..prima oara o vezi.o inviti in oras... vorbesti cu ea...o prezinti parintilor si te casatoresti cu ea laughing