| qLuca a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor cu o fata.
Sunt in clasa a 6-sea si imi place de o fata. Vreau sa ii spun ca o plac, dar mi-e frica ca dupa daca nu ma place nu va mai vorbi cu mine. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Adajamie a răspuns:

Eu sunt a6 a si sunt fata si daca mi-ar spune cineva ca ma place m-as speria.Eu in locul tau i-as spune ca e drăguță si as sta mai mult pe langa ea, as ajuta-o atunci cand ar avea nevoie, iar apoi cand sunteți prieteni mai buni i-as spune ca o plac.

| qLuca explică (pentru Adajamie):

Ma rog mi-a dat reject graaaaaav rau...

2 răspunsuri:
| addy200 a răspuns:

Man esti în clasa a VI-a, lasă prostiile astea că asta nu e iubire..mai bine apucate de citit o carte, dezvoltă-ți bine creierul. Apoi când ajungi la 17-18 ani îți cauți și tu gagică.