| Steffy19 a întrebat:

Hei TPU,sunt noua de aici big grin. as dori niste idei de id-uri cu cuvintele artificial, black,sweet,broken,strong,hate,shut up, kidd, grrh si rawrr. puppy dog eyes
Daca se poate cateva idei de id.uri si cu numele meu [stefania puppy dog eyes] prietenii imi spun steffy [ deci steffy sa fie :d ]
Cat mai multe raspunsuri va rog urgent!
Cele mai bune raspunsuri si cele mai multe primesc funa+vot big grin :X PS : Scuzati categoriia >:" am vazut ca e cea mai accesata!

5 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

Steffy.haedoji.miso (haedoji inseamna Rasarit in koreana si miso inseamna Zambet)=rasarit zambitor, sau zambet rasaritor... big grin= Steffy rasarit zambitor/Steffy zambet rasaritor

| Maaryyneelaa a răspuns:

Steffy_sweet_girl
strong_heart
black_angel
sweet_kidd
steffy_artificial_love
steffy_artificial_power
steffy_broken_heart
O sa ma mai gandesc si la altele, dar ce zici de astea?

| Mlov3u4ever a răspuns:

Steffy.sweet_19 /stefy_broken.angel

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cauta niste pitipoance sa iti raspunda la intrebarea asta. ele se vor pricepe cel mai binewinking

| sweety001 a răspuns:

Steffy_sweet_kid