| stefiistefaniaa19 a întrebat:

Buna happy Sunt noua aici, TPU.As dori sa ma ajutati cu niste sugestii : Am nevoie de un nume de faceboook, ceva mai interesant, dar simplu, cu numele " Stefii " sau "Stefania ". va rog.; o3 ( in afara de : Steffy Stefii sau Stefii Stefania sau Stefania Steffy ) -.-
Va multumesc :X :X :X :X Si scuzati >categ.:"
Dau fundita happy +vot!

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Numele tău e cel mai perfect.

| DarkBlood32 a răspuns:

Numele si prenumele. Clasic si interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste si respecta regulamentul TPU. Posteaza corespunzator categoriei.

| Ycu a răspuns:

Sunt de parere ca daca e facebook, adica imaginea ta, numele tau este cel mai potrivit, pentru ca daca cineva te cunoaste te adauga sa vorbeasca cu tine. Avantaje si dezavantaje caci, de exemplu cand vei avea o slujba seful tau se poate uita la pasiunile si poate descoperii ceva pentru care te poate concedia. happy Asta-i lumea in care traim.

| Pufiiiiiii a răspuns:

Mai bine numele tau, sincer eu cand vad pitiponceli de genul ma ia cu greata.UN nume de asta nu o sa fie niciodata interesant, pentru ca toata lumea isi pune un nume de genul pe facebook si nici nimeni nu te-ar gasi usor.Deci numele tau e cel mai interesant si unichappy

| gage a răspuns:

Stefi stefutza happy