| Forevăr a întrebat:

Hei TPU kiss Vorbeam cu prietena mea ieri si imii spuse ca baiatul pe care il place a intrebat-o daca vrea sa stea cu el. Si ea i-a raspuns NU. El s-a suparat. Eu il cunosc pe baiatul acelasi si am observat ca chiar daca o mai iubeste nu mai vorbeste cu ea sad. Ma tot zapaceste prietena mea cum sa se impace straight face. Ce sa ii spun? CE sa faca? thinking

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-i scrie un biletel.Sa-i spuna ca nu-i place ca nu mai vorbeste cu ea si ca e cazul sa discute serios. Poate ea a considerat ca el n-a vorbit serios, poate a vrut sa se joace cu el.Vezi ce repede se platesc greselile?

| wzz a răspuns:

"Băiatul pe care îl place a întrebat-o dacă vrea să stea cu el şi ea i-a răspuns nu" Ok, ok. Nu înţeleg de ce i-a răspuns cu "NU" dacă tot îl place. Îi poţi spune prietenei tale să vorbească cu el şi să-i spună că a greşit spunându-i atunci "nu", şi că era doar nedumerită. Avea doar nevoie de timp să se gândească la asta. Şi de ce nu să îi intoarcă ea întrebarea.

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Am trait sa o mai vad si pe asta...De ce naiba sa ii zica NU daca il place? Acuma sa stea in banca ei happy

| albastrualb77 a răspuns:

Pai eu una zic ca nu o iubeste cu adevarat, daca era asa, nu s-ar fi suparat de raspunsul pe care i l-a dat prietena ta, crede-ma.

| frisca a răspuns:

Bine zis pufuletelaughing

| miaunica a răspuns:

Nu a gandit inainte sa deschida gurita acum s suporte consecintele