| anonim_4396 a întrebat:

vreau parerea voastra, am cunoscut o fata, trece intr-a 9-a, si e foarte draguta, simpatica, de treaba, si imi place mult d ea. eu trec intr-a 11-a. da faza e ca ea are prieten de ceva timp, si parca nu mas baga intre ei. dar o vreau mult. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| IoanaGabe a răspuns:

Pff...si daca nu ar mai avea prieten si dupa aia ea sa nu te placa. straight face ce ai face?
Acum nu stiu ce sa spun, asteapta mai un timp. poate se va desparti de ala si poate vei avea o sansa cu ea.
Dar daca nu se vor desparti nu poti sa astepti toata viata...Vei pierde prea mult timp, poate vei intalni pe o alta fata pe care sa o placi mult mai mult si care te va placea si ea.
Sper sa ai noroc happy sa fi cu fata pe care ai vrea sa fi! smug

Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Daca are trebuie sa o lasi in pace dar daca se desparte cred ca ai putea interveni daca nu trebuie sa mergi mai departe.

| ramonika125 a răspuns:

Eu cred ca daca tii cu adevarat la ea ar trebui sa o cuceresti, incearca mai intai sa deveniti amici si pe parcurs fa-o sa se ataseze de tine, dai mici atentii si demonstreazai ca esti mai bun ca actualul. succes. funda?