| StefanXy a întrebat:

Hei TPU,vreau sa ii demonstrez prietenei mele ca o iubesc si ca nu ma gandesc doar la sex, eu i-am spus dar ea nu ma crede, asta pentru ca am avut mici certuri ..sa lasam asta.Deci vreau sa ii demonstrez ca o iubesc si nu stiu cum, ceva idei? Cadouri nu o impresioneaza.Ma gandeam la ceva romantic dar nu stiu ce si cum sad dau funda la cea mai buna idee

7 răspunsuri:
| Iamal a răspuns:

Spune-i in cuvinte tot ce ai pe suflet ce e asa greu....crezi ca te faci de rusine sau ce? dimpotriva...

| Pysycuta97 a răspuns (pentru Iamal):

Pai in primul rand ..iei un trandafir rosuu. si scoate o la plimbare seara! sarut o imbatiseaz o. dar nu o mai stresa cu chestia ca nu vreau sex sau ceva de gen cu timpul daca te comporti asa o sa si dea singura seama in caz ca te iubeste si daca nu functioneaza asta ori ii fitosa ori nu te iubeste deschide bine ochii! bafta! fundalove struck

| AndreiDoMino a răspuns:

Dragostea nu se explica, ea se simtestraight face

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa-i demonstram noi, ci tu! Daca nu stii, totul e fals, de suprafata!

| Killer32 a răspuns:

Iesiti afara plimbativa pe faleza seara aveti multe de facut
mult noroc!

| lulus9695 a răspuns:

Incearca sa ii faci o scrisoare in care sa scrii tot ce ai tu pe suflet dar ai grija ce scrii de exemplu poti sa ii readuci aminte de momentele frumoase care s-au petrecut intre voi si multe altele in asa fel incat sa ii dea lacrimile si poti sa ii mai dai si un trandafir iar toate astea sa le pui sa i le ofere cineva nu tu poti sa iti rogi un prieten oricum daca te iubeste orice gest ar impresionao mult noroc

| Andreea1090 a răspuns:

Pai...Pregateste o cina romantica in doi in care sa o petreceti toata noaptea dupa aceea daca nu e nimeni la tine acasa adu-o si pregateste un film tot romantic si dupa spune-i tot ce simti pentru ea. Sper ca te-am ajutat. Funda?