| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii demonstrez prietenei mele ca o iubescsadavem 6 luni dar inainte eu am mai facut si prostii(am stat cu alte persoane)acum chiar o iubesc si vreau sa ii demonstrez asta... aveti vreo idee?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Du-o la o cina romantica

| Azµre a răspuns:

Să fii sincer cu ea, să o respecți și să o înțelegi. Așa îi demonstrezi, făcând asta zi de zi

| cristy1993 a răspuns:

Cu o floare nu se face primavaralaughing
Pai poti sa ii faci niste cadouri, mesaje de dragoste, petrece-ti timpul impreuna cu ea, fi dragastot cu ea si mai ales fi sincer! Bafta

| Lucian_Tugui_1993 a răspuns:

Daca si ea te iubeste, cumpara un buchet frumos de flori si spune-i un sincer "te iubesc" si ea va simti acest lucru.