| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu o problema, prietena mea s`a hotarat sa facem sex (ea fiind virgina) si vreau sa imi recomandati un plan, o vom face in camera la mine, vreau sa stiu ce ar trebui sa cumpar, cum ar trebui sa aranjez camera (petale de trandafir, bauturi alcoolice). multumesc

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Lumina semiobscura,muzica lenta data incet sa va auziti cand vorbiti, asternutul parfumat cu miros de liliac sau cu aroma ei cea mai draga, petalele de la 3 trandafiri risipite deasupra asternutului(sa le poti da la o parte cu patura sau ce ai deasupra,deranjeaza cand iti intra pe undeva...) si de la usa ta pana la pat,prezervativele la indemana sub perna,servetele umede aproape(pentru. dupa) si succes!
In privinta bauturilor alcoolice nu ma pot pronunta,te-as sfatui sa ai la indemana insa, orice bautura racoritoare, o sa va fie sete...
Succes!

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu zic fara bauturi alcoolice...nam habar cum sa faci camera totusi daca zici ca sa hotarat ia-o mai prin surprindere

| butterfly27 a răspuns:

Tot ce conteaza e sa va simtiti bine si sa nu fiti deranjati,petale pe pat,lumanari parfumate, eventual un pahar de vin, merge la o fata:p funda?

| Abramburika a răspuns:

1.asigurate ca nu va da cineva buzna peste voi! apoi...2. preferabil ar fi seara,o muzica frumoasa de fundal,cateva lumanari, intai puteti manca ceva impreuna, beti un pahar de vin...cuvinte frumoase si restul vine de la sinewinking

| Marius_8048 a răspuns:

Petalele de trandafir merg totdeauna, lumanarile de asemenea. Vezi ca o sa ii curga sange prima data, sa fii pregatit sa poti pune la spalat lenjeria, daca nu pune ceva sub... intelege ea. La inceput o sa o doara, nu o forta, nu am auzit nici o fata careia sa ii placa sexul de prima data. Sa nu fie dezamagita.

| house07 a răspuns:

Dupa ce o faceti, ii spui ca ai SIDA. Caterinca frate.

| bestbogdan a răspuns:

Mah! ea sa hotarat sa faceti sex. bun! deci, te pregatesti, alea alea, o sampanie, viagra, prezervative, ia mai multe, o sa aveti nevoie!laughing! iei aromate! fetelor le place! cu gust de cartofi prajiti! excelente. nu se mai satura gagica lu prietenul meu cel mai bun de ele! pur si simplu le adora! apoi. partea mai grea. sexul... nu o sa fie atat de dificil! trebuie sa ai simtul gaurii!straight face oricum. eu iti urez bafta! mai vb cand o sa fii barbat adevarat!laughing have fun! PS: mushco de sfarcuri! fetelor le place!:X