| Aleluiaba a întrebat:

Hei. Vreau sa il excit pe iubitul meu, este coleg cu mine si stau mai tot timpul cu el. Dar fara chestii gen:"atingerea penisului", avand in vedere ca totusi e scoala. Fara glume proaste plz. Funda

Răspuns Câştigător
| 7cLicK a răspuns:

Sunt multe, multe locuri, dar variaza de la baiat la baiat, dar sigur sigur, ceafa, lobul urechii(cu dinti tragi usor si ii respiri cald in ureche gen cu nasul), pe gat, il mangai cu unghiile pe picior, dar pe piele, nu stiu, sunt multe locuri!
Take care!:X:X

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-l exciti e o gluma proasta.Vei intelege asta cand iti vei incepe viata sexuala, cand te va excita cineva si te va lasa balta.Baietii sunt si ei oameni,sa-l exciti de pomana e ca atunci cand tu mori de foame si eu iti arat o mare friptura aburinda cu cartofi prajiti alaturi, dar NU ti-o dau, o mananc in fata ta!

| RXN a răspuns:

Pentru ce sa exciti un om daca nu faceti nimic dupa? Daca tot va petreceti mult timp impreuna, faceti si altceva, nu totul leviteaza in jurul sexului.In plus, sa se excite bietul om in public e cam aiurea, ca sa nu mai vorbim ca-i cauzezi un oarecare discomfort.

| Flav a răspuns:

Tu n-ai nici mugurii infloriti si vrei sa exciti. La scoala, treci si inveti!

| Diana1d a răspuns:

De ce sa il exciti?
Vrei sa faceti sex la scoala?
Doamne.am vazut multe intrebari de genul asta.
De ce va place sa ii amagiti?

| vatraiul a răspuns:

Inainte de a cere tu sa nu se faca glume proaste pe postul tau, nu era mai bine sa te gandesti la ce intrebi? O felatie urgenta cred ca ar excita si multumii totodata colegul tau si asta dupa ce iesi de la scoala ca sa nu faci asta in timpul orelor. Sau incearca sa lasi hainele acasa cand mergi la scoala, iar pentru cultura ta, un om il exciti cand ai de gand sa faci ceva cu el sau sa iti bati joc de el, tu care din astea crezi ca se potriveste situatiei? Bafta si incearca sa il cuceresti nu sa'l exciti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excita-l pe cale orala, deci fara sa-i atingi penisul.Ma refer sa-i reciti ceva precum poezia cu directie sexuala"Spovedania"sau sa-i spui mereu ca-l vrei gol fara a-i oferi ocazia asta.Il vei inebuni.