| Luisaaaaaaa a întrebat:

Heiaa.
Am o mica mare problema
In fiecare zi (aproape) merg pe teren sa alerg.
După aceea mai stau cu cea mai buna prietena pe teren si jucam fotbal cu băieții.
Printre băieți este si crush(persoana pe care o placi= Crush)
In fiecare zi merg pe la 18.
Dar, in restul zilei nu am chef de nimic si astept sa vina ora 18.
Doar atunci pot merge.
Cum imi pot ocupă timpul si sa apreciez mai mult aalte momente pana merg pe teren?
E o întrebare ciudata, stiu.

Răspuns Câştigător
| 4StarLight a răspuns:

Nu e ciudat, chiar e normal! Și mie mi se întâmpla să nu mănânc până nu îmi vedeam crush-ul! Gândește-te că acel moment va veni oricum indeferent de ceea ce faci, ori stai să faci ceva, ori te plictisesti timpul trece la fel în ambele cazuri! Fă ce-ți place, poți vorbi cu o prietenă să-și spuna și ea punctul de vedere.

6 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Citeste. Siiii nu, desi par a fi multe alte lucruri dragute si pufoase de facut, momentan citeste si atat.Cititul te ajuta la chestii tari in viata, care nu includ iesitul pe teren si irosirea timpului cu un taran care rade de tine sau prieteni falsi.

| Luisaaaaaaa explică (pentru WaterDrop):

Umm...taran? Loool

| Luisaaaaaaa explică (pentru WaterDrop):

Umm...sccuza ma, dar Am aflat ceva, dupa cum vad mi-ai vizitat contul. Pai..Am aflat ca a ras de numele meu doar pentru a ajunge asta la urechile mele.

| BadBunny a răspuns:

Esti indragostita, atunci cand placi o persoana. se poate manifesta in mai multe feluri, unul dintre ele ar fi acesta, faptul ca tu nu faci nimic si astepti sa vina ora 18:00 doar sa il vezi, iti sugerez sa ii marturisesti faptul ca il placi, nu ai nimic de pierdut.
Funda?

| Luisaaaaaaa explică (pentru BadBunny):

Mersi...Dar nu vreau sa ii mărturisesc inca.Maine ies afara si voi vedea ce face.

| Hamed134 a răspuns:

Te uiți la un film/serial, citești ceva sau ai putea să ieși prin oraș, sa mergi in parc poti face multe pana la 18