| SCOOBftw a întrebat:

happy Hi TPU.

Vreau sa va intreb ceva.De obicei merg cu prietenii, la o scoala, aproape de noi si jucam fotbal, pe un teren.

Cand cineva inscrie cate un gol, trebuie sa stam sa alergam dupa minge.

Ma gandeam ca poate putem confectiona niste plase, facute de noi. Aveti idee cum?thinking

3 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Eu nu prea stiu.Insa poti folosi plasele unde se prinde pestele.

Prinzi mai multe la un loc si faci ce-ti doresti

Sau...intreaba la un magazin de pescarie sau la un magazin de fotbal sau echipamente sportive.

Succes!

| N0name_7278 a răspuns:

thinking Le puteti impletii intr-un fel
sau sa le cumparati:*

| bobodanlili a răspuns:

Poti sa pui in poarta o perdea sau sa cumparati o plasa de fier impletita