| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Heii all.mai exista baieti de 16 ani care nu se gandesc la sex intr-o realtie si vor sa iubeasca aceea fata pana va fi pregatita.al meu mi-a spus ca numai de la 18 ani vrea sa-si inceapa viata sexuala si ca si de atunci incolo ma va astepta pana voi fi pregatita.Este un baiat extraordinar, jur nu am mai intalnit asa baiat. mi-a dovedit din toate punctele de vedere ca ma iubeste si am incredre maxima in el. Vreau doar si parerea voastra. Avem 4 >luni:d

Răspuns Câştigător
| 000Diddy000 a răspuns:

Mai sunt si baieti care chiar iubesc o fata la sensul de baza al cuvantului, adica nu legat de sex si vor sa fie cu ea in fiecare moment, ii doare cand patesti ceva, cand nu le mai raspunzi la telefon sau cand esti pur si simplu doar racita parearea mea ai grija de aceasta relatie si nu-i da cu piciorul nu vei mai gasi un baiat ca el

11 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna oana
sincera sa fiu draga mea nici prietenul meu nu este unul din obsedatii astia pe care.i intalnim la tot pasul.suntem de aproape 2 ani impreuna si sincera sa fiu chiar nici nu m.a atins niciodata pe zonele mai...da pai sa facem mai mult.am vorbit despre asta dar am hotarat s.o facem atunci cand o sa vina momentul, nu dupa 18 ani n intr.o anumita zi ci atunci cand vom simti ca vrem.

eu cred totusi c anul toti sunt asa, adica intr.adevar sunt o groaza de mincinosi dar sunt si baieti care cauta doar dragoste doar ca acstia nu sunt chiar atat de remarcati tocmai pentru ca stau in banca lor...
cat despre voi ma bucur ca va este bine si sper sa va fie si de aici in colo la fel si sa va iubiti mult mult mult si cat mai mult timp.eu va doresc din tot sufletul multa bafta si bravo voua pentru personalitatile pe care le aveti si pentru ca nu aveci acest viciu al sexului prematur.bafta
pupici

| LeontinAndrei a răspuns:

Adevarat este faptul ca foarte multi dintre baieti sunt obsedati de sex, insa nu toti. Cunosc baieti care umbla doar dupa o fata alaturi de care sa fie fericit si ea sa nu fie pe interes sau sa fie cine stie ce fata "usoara", insa stiu si foarte multi obsedati.

Exista o mentalitate gresita de ambele parti. Sexul feminin sustine ca sexul este ceva urat, gresit, etc etc, pe cand sexul masculin are aceasta idee de "a face cat mai mult sex", lucru care este de asemenea gresit. Suntem mamifere si suntem "programati" genetic sa ne inmultim, drept urmare avem si secretiile de hormoni ce ne creeaza aceasta dorinta.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Dacă i-ai putea citi gândurile l-ai părăsi.
Să te gândeşti la sex nu e ceva anormal sau bolnav sau urât, e ceva natural, e ceva care a asigurat continuarea speciei noastre. Anormal ar fi să nu te gândeşti la sex.
Şi băiatul care spune că nu se gândeşte la aşa ceva e un ipocrit.

| Adriana_8630 a răspuns:

Mult inainte.Cred ca baiatul chiar te iubeste! Multa bafta voua!:*)

| aragon90 a răspuns:

Mai taie din el dal dreacu

| dirtoaica a răspuns:

Sa stii ca nu mai exista, a tau e supererou

| Serapis_Asius_1989 a răspuns:

Daca crezi ca sexul e ceva anormal, o sa ai multe de pierdut in viata cu mentalitatea asta, e prea inchistata. Ceva mai normal de atat nu exista, doar ca anumite institutii si oameni ii dau conotatii negative. Iar tipul asta, cum da de una care stie ce face, se duce, asa ca profita de ocazie, ca oricum nu te casatoresti cu el. Primul nu e niciodata si ultimul.

| antalka96 a răspuns:

Asteas vrajeli draga mea... cum zice ala mai sus... e imposibil sa rezisti fara futai. o sa muriti virgini aman2oh go on.

| Tunechi a răspuns:

Daca te iubeste nu inseamna ca nu vrea sex! e normal sa se gandeasca la asta pentru ca e o problema hormonala nu are legatura neaparat ca te gandesti tu la sex...iar problema cu 18 ani pentru mine este o prostie, trebuie sa o faci cand ai incredere in acea persoana si se iveste momentul sa simtiti amandoi ca e timpul sa o faceti nu trebuie sa astepti sa iti programezi o zi sau o varsta

| andreiparaschiv a răspuns:

Relatia voastra va lua sfarsit. Unde futai nu e, nimic nu e...

| 000Diddy000 a răspuns (pentru andreiparaschiv):

Ba desteptu lu peste ce are iubirea legatura cu sexul? nu se rezuma totul la sex daca tu crezi asa esti un idiot si sa ma ierti daca te-am injurat dar asta esti