| Maiiiiia a întrebat:

Heii Am nevoie de ajutorsad deci iubitul colegei mele este din acelasi sat ca mine si azi am plecat impreuna cu el si inca un baiat sper casa si neam jucat adevarat sau provocare si celalalt baiat mi-a dat provocare sa il pup pe gurasad si eu i-am zis nu ca are prietena si iubitul prietenei mele a zis ca vrea de maine sa fie "freedom" sa fie singur si de cand l-am pupat pe gura am simtit cevabig grin( ce se numeste iubire) vreau ajutor ce sa fac sa ma bag cu el sau sa ma indepartez de el? Funditahappy si promit ca dau la cel mai bun raspuns dar ajutati-ma si repedecrying

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Sincer nu ai simtit iubire. Iubirea nu se simte asa instantaneu.Ce ai simtit tu a fost o atractie poate tongue Insa intrebarea care trebuie pusa este, pe cine doresti sa ai aproape? Colega ta sau acest baiat care a putut sa renunte la colega ta asa de usor? Gandeste-te ca asa de usor cum a parasit-o pe ea poate sa te paraseasca si pe tine...

Acesta este parerea mea sincera si sper ca te-am ajutat big grin

xoxo Vanilla

2 răspunsuri:
| Yoana a răspuns:

Daca tu vrei sa-ti strici o prietenie pentru un baiat fa ce vrei. Dar parerea mea este ca prietenia conteaza mai mult decat dragoste si daca prietena ta tine la iubitul ei o sa sufere foarte mult. Iubirea e trecatoare si nu merita mai ales ca esti la varsta adolescentei si acum suferi cel mai multstraight face.

O prietena de-a mea a trecut prin asta si a chiar tinea la el dar i-a iertat pe amandoi chiar daca nu meritau...

Sper sa alegi ce crezi ca este mai binehappy si pe urma sa nu-ti para rau.

| Maiiiiia explică:

Spre casa