| igrec005 a întrebat:

Heii, am si eu nevoie de ajutor : o tipa de la scoala care se da tare in gura, face pe diva, se baga singura in seama, vreau sa-mi ajut prietena sa scape de ea. De fiecare data cand ii place prietenei mele de un baiat, sau este impreuna cu unul, tipa se tot baga peste ea, si totusi nu e din oras, vine cu transportul la scoala. Vrem sa ii inchidem gura. Ne ajutati? Multumim :*.

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Spune-ti pur si simplu : " Taci faaa! Te-a bagat cineva in seama?". Fa asta de doua trei ori si vezi ca se cuminteste.

| EfecTxCu77e a răspuns:

Pai...incercati sa o evitati cat mai mult si sa nu o bagati in seama si daca va cere ajutorul etc..sa spuneti "'NU"' si sa ii spuneti de ce, si atunci o sa isi de-a seama ce face.
Funda? :X