| diusypusy a întrebat:

Am o mare problema. La ora de sport am jucat adevar si provocare si am primit provocare sa pup un baiat pe obraz. Cand eram aproape de obrazul lui el si- intors fata si neam pupat pe gura. El avea o prietena la care niste colege i-au spus ce s-a intamplat. Acum mie teama sa nu intru intr-un bucluc mare e tot. niste sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa-i dai o palma.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce sa intri tu in bucluc? Nu tu ai vrut sa il saruti, ci el.

| mattdemon a răspuns:

Daca nu a fost cu intentie nu ai de ce sa intrii in bucluc dar daca prietena lui tot nu vrea sa inteleaga incerca sa eviti orice cearta (ii spui ca nu ai vrut, ii ceri scuze (dar fara a te umili), ca el a intors capul, etc).

| Leiutzza a răspuns:

rolling on the floorthoamnee tu crezi ca colegii i'oo spus luii ****?laughing

| bobocul a răspuns:

In ce bucluc sa intri? nu tu esti de vina, el si-a intors capul