| Maryse007 a întrebat:

Heii :* Am nevoie de un sfat din partea tuturor... mai ales a baietilor ..de curand am incheiat o relatie cu un tip la care chiar am pus sentimente si de care nu pot sa ma abtin sa nu il sun, el era destul de sincer cu mine si nu vreaun smecheras din ala, el mi-a zis ca nu are timp sa ne intalnim din cauza programului lui incarcat si a propus sa ramanem prieteni. credeti ca il deranjeaza daca inca il sun? aici as vrea o parere sincera de la baieti ..chiar si de la fete! Dau si funda!

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Pai sa fiu sincer cu tine si eu am stat 2 ani jumate cu o fata si tot ma cauta dupa 7-8 luni dupa ce ne-am despartit.In fine ceea ce vreau sa spun e ca probabil acum, asa cum fac si eu cu fosta te vede ca pe o amica si nimic mai mult.Nu-ti mai face sperante aiurea ca tot tu suferi!

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Sună-l.

Asta nu înseamnă că eşti disperată.În + va vedea că îţi pasă de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot ati ajuns la concluzia ca e mai bine sa ramaneti prieteni, trebuie sa vorbiti deschis, sincer.Intreaba-l daca il stresezi cu telefoanele.N-ar avea de ce sa-l minta.Dar, iti poti da seama si singura daca-l deranjezi sau nu.
Daca-ti vorbeste/raspunde sec, iti vorbeste indiferent, nu-ti acorda multa atentie si caua diferite pretexte pentru a-ti inchide, e clar.
Fii atenta la reactia pe care o are cand il suni si poti trage o concluzie!

| FlorinPDR a răspuns:

Acum depinde, cel mai bine este sa-l intrebi pe el...fiecare baiat gandeste si simte altfel.