| LoreanM a întrebat:

Heii!
Am o problema..cunosc un baiat de 2-3 saptamani si din prima s-a uitat la mine si a intrebat anumite pers de mine. Facebook, lucrui..si de atunci am inceput sa vorbim. Am mers la plaja cu o gasca mai mare si el tot incerca sa stea pe langa mine..mereu cand ma vede imi zambeste, ma apuca de obraz si ultima oara a incercat sa ma ia in brate.
Faza e ca eu ii mai dau flit doarece el are 17 si eu 14 si na..nu vreau relatie sau ceva dar credeti ca poate ma place?
Sau poate a pus un pariu cu cineva sau ceva (dar nu e chiar genul ala)...ce credeti?
Mersiiii

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa fii chiar mandra ca la varsta ta sa ai un corp cu forme probabil de invidiat, care atrag ca un magnet privirea unui baiat. In mod sigur te-ar remarcat, ii place de tine, si din acest motiv incearca sa faca tot posibilul sa stea in preajma ta, dintr-un motiv cat se poate de simplu, fiindca doreste sa-i devii prietena/iubita. happy

| neutrino a răspuns:

Este posibil sa te placa si daca te-a mai vazut si la plaja, sigur i-a placut ceea ce a vazut.

| VenomMMA a răspuns:

Da, 100% te place, tu esti dragostea lui, doar pe tine o sa te iubeasca toata viata! laughing Atractie fizica si nimic mai mult. Vreau doar sa faca sex cu tine! Mai ales ca te-a vazut la plaja in bikini si sutien. Oh gosh! Iti dai seama ca i-ai atras privirea si gata. S-a pus pe tine sa te ''cucereasca''. Nu fi naivă!

| LoreanM explică (pentru VenomMMA):

Meh.poate ase dar eu oricum ii dau cu flit..mersii

| VenomMMA a răspuns:

Sa rectific: vrea*
E dificil sa scrii de pe telefon. sad

| laaariii a răspuns:

Parerea mea este sa stai la locul tau..ai scoala.= el sigur daca va incepe relatia la un moment dat va vrea si altceva. daca inteelegi..si tu momentan esti un copil. bucura te de copilarie si de lucrurile frumoase cat mai ai timp..cine stie te a vazutt mica frumusica si d asta