| anonim_4396 a întrebat:

Am prieten de 1 an si ceva. acum 2 saptamani prietenul meu m-a excitat foarte tare, si ma durea foarte tare, dar nu am bagat in seama. Iar azi la fel, de ce ma doare asa tare cand ma excit?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De masturbație ai auzit? Până la începerea vieții sexuale, e cea mai eficientă metodă.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu doar băieții suferă de „blue balls"...
Fă cumva și descarcă tensiunea sexuală acumulată.

| MarekHamsik a răspuns (pentru mihai69):

Pai cum sa ma descarc?

| MarekHamsik a răspuns (pentru mihai69):

Pai cum fac sa ma descarc?

| mihai69 a răspuns (pentru MarekHamsik):

Te duci frumos acasă, într-o încăpere unde să nu fii deranjată de nimeni, te speli bine pe mâini și în zona intimă, apoi începi să te mângâi singură acolo. Ar trebui ca senzațiile pe care le simți să te ghideze spre locurile care provoacă plăcerea și să te ghideze asupra mișcărilor pe care să le faci. Aici, nimic nu e standard, fiecare are metodele sale, habar n-am ce te „coafează" pe tine.
Eventual, caută pe internet - sunt mormane de filme...
Sfat: să ai ceva care face zgomot (TV, combină audio) - e posibil să devii „vocală" dacă începi să simți plăcere...
Să ai un prosop aproape; majoritatea fetelor produc destul de mult fluid când sunt excitate.
Nici un tub cu ceva lubrifiant nu e bine să lipsească; poate fi foarte util, mai ales la începutul „ședinței".
Dar mai presus de orice: ÎNCUIE ușa!

| mihai69 a răspuns (pentru MarekHamsik):

De masturbație ai auzit? Până la începerea vieții sexuale, e cea mai eficientă metodă.

| neutrino a răspuns:

Nu-ti prieste excitarea, asadar renunta si poate consulti si un medic.

| lucifer12345678 a răspuns:

S-ar putea sa ai nevoie de contact sexual atunci
sa te descarci

| ovidiu2295 a răspuns:

Daca esti virgina e normal sa te doara.
Daca nu esti ar trebui sa te descarci, sa te culci cu accea persoana nu doar sa te exciti