| andreeasweetlove a întrebat:

Heii happy baietii :p am o intrebare pentru voi happy
Cum trebuie sa se comporte iubita vostra cu voi sa va simtiti cat mai bine, cat mai iubiti happy
Vreau pareri individuale :p

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Să fie grijulie şi să lupte pentru mine.Dar am impresia că doar în basme se mai întâmplă aşa ceva, de fapt n-am cunoscut încă fete să lupte pentru un băiat şi să-i ofere iubire necondiţionată.

( Păreri diferite ai vrut )

| Danysan a răspuns:

1-Sa fie draguta.
2-Sa fie deschisa sa vb despre orice si sa nu ai sara tandara asa din orice.
3-Sa fie dulce si sa ne alinte -mda si Baietii vor sa fie alintati.
4-Daca se pricepe sa ne faca declaratii, chiar si daca nu sunt asa de reustie -oricum arata ca ai pasa.
5-Sa fie insisteata -sa ne sune -uneori e bine sa fie asa -daca nu ar fi nu ne-a iubiilaughing)
6-Sa fie mai mult decat o Iubita adica un fel de prietena daca se poate.
7-Sa ne faca surprize si sti tu la ce ma refer -aww
8-Cadouri,eu stiu daca are bani poate si vacante de ce nu :-p.
9-Sa stie sa gateasca cum stie sa Iubeasca :-p
10-Sa fie o fire Blanda dar in acelasi timp foarte serioasa -om de cuvant -Asa poti sa iti dai seama daca acea fata poate fi viitoarea sotie si de ce nu mama viitoarelor tale Buburuze-nici o femeie care e rea si perversa nu va fi dorita ca o potentiala partenera de Viata.In rest totu va veni de la sine si va fi Bine.

| SeeDifference a răspuns:

Sa ne faca complimente, sa spuna cat de mult ne iubeste, sa ne faca cadouri, nu doar eu ei. Sa fie sincera cand vorbim, sa stie si sa glumeasca...
Sunt multe astea sunt cele esentiale!

| alexteodoros a răspuns:

Pai, sa ma complimenteze ( de ex iubita mea imi complimenteaza muschii si imi place foarte mult )