| anonim_4396 a întrebat:

Heii...ce inseamna NSIS Error. Error writing temporary file.Make sure your temp folder is valid.cum pot sa scap de acest lucru deoarece nu mai pot instala nici un program.dau funda si scuze categoria

3 răspunsuri:
| DjDeath a răspuns:

Nu inseamna daca spui: scuzati categoria.
Te scuza careva.
Pune intrebarea la categoria jocuri.
DAR TOT ITI RASPUNT big grin
Pc tau are o eroare fatala ori e virusat
Cale de remediere.Da sistemul jos adica reinstaleaza windows-ul

| Lucaci_Robert_1990 a răspuns:

Folderul unde ai aplicatia are in nume caractere diacritice, adica "ă Ă â Â î Î ş Ş ţ Ţ".

Sterge diacriticele din numele folderului sau din numele aplicatiei.

Succes!

| Mileycyrus_3073 a răspuns (pentru Lucaci_Robert_1990):

Imi zice ca lipseste un folder "temp". nu stiu ce trebuie sa fac.

am folosit si DiskCleanup sau Disk Defragmenter.

si nu are ă ş â ţ.