| FuckEverything a întrebat:

Am o problemă cu messengerul. nu se mai conecta. L-am şters şi am încercat să-l reinstalez. Dar îmi dă eroare şi zice : Y.M. is unable to download files needed for installation. Please check firewall setings and retrz installation. Sau : Error writing temporarz file. Make sure your temp folder is valid.
Ce pot face să meargă? thinking

4 răspunsuri:
| xelaalex22 a răspuns:

Pai... din ce citesc vezi unde il instalezi... dar daca nu intra in Start-> Control Panel -> Uninstall program si cauti Yahoo! Messenger-ul il dezinstalezi si incerci din nou sal instalezi

| xelaalex22 a răspuns:

Pai problema pare sa fie de la locatia unde instalezi... dar daca nu e asta intra in Start->Control Panel->Uninstall programs si cauta Yahoo! Messenger si dezinstaleazal de acolo apoi incearca sal instalezi din nou

| FuckEverything explică (pentru xelaalex22):

Am facut deja asta si nu merge.

| myty2 a răspuns:

Instaleaza programul revo uninstaller de pe situl ninite si apoi desinstaleaza cu acest program messengerul