| Eaeea a întrebat:

HeiihappyCe mai faceti?batting eyelashesAm si eu o intrebare.big grinCe sa fac sa-mi stea parul cat mai pufos, cat mai in multe parti? de un timp parul meu are volum dar n-ar forma sa "peste tot"big grinPls helppuppy dog eyes[scuze pentru cat. e cea mai cautata]

1 răspuns:
| andreea13_5992 a răspuns:

Dupa ce il speli, stai cu capul in jos, si da-l cu spuma iar apoi usuca-l in timp ce dai incontinuu cuu mana prin el. Poti sa il tapezi.
Acum depinde daca parul tau e drept sau cret.
Al meu e cretsi functioneaza, dar cred ca si la parul drept.