| PisicaRoz a întrebat:

deci cum sa fac sa imi stea parul adica sa nu mai fie asa de pufos si umflat...chiar daca m-am tuns si am luat din volum tot asa stastraight face. Va rog ajutati-ma, multumesc:*

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Incearca niste sampoane de la : Nivea, Clear, Elseve. Pufos si umflat trebuie sa fie. Al meu este drept, drept sad orice i'as face. Lasa-l asa, unele fete l'ar vrea asa, iar tu nu. Crede-ma, daca este cum zici tu, este perfect sanatos. Craciun fericit:*

| PisicaRoz explică (pentru cHoCollaTeFllory):

Mersi de sfat:* Craciun Fericit si tie>big grin

1 răspuns: