| Anonymus12300 a întrebat:

Cum aș putea sa scap de părul pufos/cu volum? Am parul scurt si drept natural, însă nu mai stiu ce sa fac sa stea okhappy nu cred că e din cauza samponului pentru ca am schimbat mai multe si la fel este. Orice sfat e bine venit

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Asa e parul tau cu fir gros. Placa si decolorantul sunt singurele lucruri care subtiaza firul de par dar totusi nu are rost sa folosesti din astea

| Anonymus12300 explică (pentru Furnicuta000):

Firul e chiar subtire si parul moale. Stiu, am un par ciudat?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Anonymus12300):

Alte fete ar dori sa aiba par drept si cu volum, cred ca e cel mai ravnit tip de par deci ar trebui sa fii norocoasa nu complexata happy