| alee3333 a întrebat:

Heii, ce sa fac daca un baiat care nu ma cunoaste doar de pe facebook e intr-o relatie cu alta fata si eu il iubesc enorm, e primul bait pe care il iubesc in viata mea. SA vorbesc cu el tinand cont ca sta in jimbolia si eu in cluj sad. Sa il las cu prietena lui sau sa incerc? Va rooog mult ajutati-ma crying(. Funditaa garantat :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa incerci ce? Sa faci naveta la Cluj?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea e pentru doi, dar mereu se gaseste cate-o *** (pune ce vrei tu aici ) care nu stie sa numere!

Si nu, nu te fac in nici-un fel doar ca trebuie sa intelegi ca nu ai ce cauta intr-o relatie. Dragostea e pentru doi si atat!
Iti zic sincer ca nu ti-ar conveni sa se bage cineva in relatia ta.
Si in plus tu nu-l iubesti, e doar o atractie puternica ( dragoste la prima vedere spun unii ) si din moment ce tu nu-l cunosti, nu ai vorbit cu el ce poti sa iubesti la el?
Faptul ca are o freza asimetrica, doi cercei in ureche si doi ochi albastrii?
Iti faci singura rau si iti mai faci si sperante fara rost cu tot basmul astawinking.
Ei sunt impreuna pentru ca se iubesc, pentru ca au multe chestii in comun care-i leaga, pe voi ce v-ar lega?

| alee3333 explică (pentru anonim_4396):

Mda oh go on, multumesc oricum happy

Răspuns utilizator avertizat