| Lluvia_3263 a întrebat:

Heii.

Cine cunoaste un tip din Brasov, pe nume Madalin? Are 18 ani. Din cate stiu mai are ceva frati, si parca o sora thinking Acum e la mare cu ei, parintii, unchiu`so, tusika`sa si niste verii straight face. E acolo de duminika.
Pls helppp me` puppy dog eyes! Raman datoare; xx.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Macar nume de familie de ai fi zis...

| MuñequitaLoka a răspuns:

Bine ca nu pui aici adresa unde sta si seria lui de buletin:/

| ionuutzuu a răspuns:

Tu iti dai seama cati Madalini de 18 ani ar putea fi la mare de duminica? Si care sunt sansele sa intalnesti aici pe cineva care sa-l cunoasca?

| Haose a răspuns:

Da, l-am vazut cu alta.

| Lluvia_3263 explică:

Nu is prea multi care is si la mare acum happy. Eu am incercat happy. Dar mai nou nimeni nu incearca sa ajute oh go on. Nu contează, l-am găsit oricum oh go on.