| dedeutza_4556 a întrebat:

D A U. F U N D A! sunt racita rau! si stau acasa! si nu stiu sint asa ca trebeie sa fac cate ceva sa creez nu stiu ce sa fac1! raman datoare

2 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Cea mai buna idee bratarile prieteniei, sau sa faci un blog sau un jurnal unde sa scrii mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, multi racesc in perioada asta. Si eu sunt racita.
Pai, ia-ti temele de la colegi, scrie ceva, deseneaza ceva, numara secundele, minutele, coafeaza-te, machiaza-te, fa-ti manichiura si pedichiura, probeaza ce haine ai prin dulap, suna niste prieteni, rude, pe cine vrei (asta in cazul in care nu te doare prea tare-n gat), raspunde la intrebari pe TPU si pune si tu.