| XxRoxRoxyxX a întrebat:

Heii dei am spus in intrebarea anterioara ca sambata la nunta am cunoscut mai bine un baiat super dragut, deci...mai devreme ne-am intalnit si am stat cam 3 ore impreuna in care ne-am sarutat imbratisat si vb. La un momentdat el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el iar eu am spus ca ma mai gandesc si ii spun in mesaj...il plac foarte foarte mult si chiar m-am atasat de el si incep sa tin la el, plus ca imi place si felul lui de a fi adica este f matur pentru varsta lui si felul de gandire e la fel ca si al meu adica ca si cand ar avea 23 24 de ani nu 17. Dupa voi ar merge o relatie inte mine si el fiind 6 ani de diferenta?,

6 răspunsuri:
| Beautifulbutcold a răspuns:

Nu conteaza atat de mult varsta si pana la urma 6 ani nu e mult. E mai ok sa fii cu un baiat mai mare pentru ca are o gandire mai matura si va stii mai multe despre viata, relatii etc.

| XxRoxRoxyxX explică (pentru Beautifulbutcold):

El e mai mic decat mine cu 6 ani.

| TheImpaler a răspuns (pentru XxRoxRoxyxX):

Ahaaaaa...te dai la prospaturi! laughing
n-are nimic varsta cu relatia, stai linistita.

| XxRoxRoxyxX explică (pentru TheImpaler):

Mersii happy