| Yuki123 a întrebat:

Heii din nou TPU!
Am o intrebare mai. normalalaughing
Am o prietena care mi-a facut cunostinta cu un tip mai mare ca mine (1 an cred) si vorbesc cu el pe chat app in fiecare zibig grin glumim etc si mie simpatik. cand merge undeva ma invita si pe mine si eu cum sunt mai rusinoasa il resping. daca ma vad cu el fata in fata rosesc. nu vreau sa-i zic ca-l plac deoarece nu vreau sa stric prietenia dintre noibig grin ce-ar trebui sa fac? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Vlad201296 a răspuns:

Sfatul meu e sa fi cat mai deschisa cand vorbesti cu el, sa afli ce`i place, sa te apropi de el cat mai mult si sa accepti invitatiile lui. Daca este mai rusinos ar trebui sa preiei initiativa si sa-i spui ca e dragut si ca il placi! Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-l mai respinge.

| elenukirina a răspuns:

Lasa rusinea...

| elenukirina a răspuns:

Lasa rusinea...fii mai relaxata...