| andra_7244 a întrebat:

Heii dragii mei as dori sa ma ajutati cu un maree sfat..acum 2 luni am fost impreuna cu un baiat, dar ne-am despartit din cauza certurilor foarte dese.El mai are un frate si de ceva timp vorbesc mai mereu cu el.El si-a facut curaj sa imi spuna ca ma place de cand eram cu fratele lui.Acum imi spune mai mereu cand vb ca sunt prietena lui, desi nu suntem impreuna...Mi-a spus ca ar vrea sa fim impreuna, dar eu nu stiu daca sa accept sau nu.Ce ar trebui sa fac?
P.S:am inceput sa il simpatizez din ce in ce mai mult.:-s

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai ce mai stai pe ganduri.....accepta

| simiy a răspuns:

Depinde in ce relatii sunt ei doi daca au o relatie foarte buna sau mai putin buna. Intreaba-l ce zice fostul tau iubit despre voi si apoi vedeti cum faceti, oricum 2 luni nu cred ca au insemnat mare lucru. Oricum daca ei doi se vor certa nu o sa va mearga bine impreuna.

| Demonull a răspuns:

laughing)Pai nu o sa ai o relatie frumoasa, fostul se va baga.e fratele lui totusilaughingGaseste altu.

| i86e2 a răspuns:

Eu zic nu. E cam aiurea ce vreti sa faceti voi si poate duce la certuri intre ei. Mai mult, celorlalti li se va parea ciudat. Totusi, daca nu va pasa de parerea lumii si daca fostul e ok cu ideea, foarte bine. E foarte probabil sa te desparti si de urmatorul la un moment dat, merita? Tu stii mai bine.

| RanD0M a răspuns:

Eu sunt de parere cu i86e2,are dreptate, sa nu se creeze dispute intre frati...

| xBiscuiteex a răspuns:

Eu zic sa nu faci nimic din cauza ca o sa ai mari probleme din cauza ca daca afla fratesu vei avea certuri parerea mea e sa nu te bagi si sa il lasi in pace