| Ciufulituuu a întrebat:

WAAA am o problema maree va rog sa ma ajutati cu un sfat ceva Deci...acum 2 luni m`am combinat cu o fata...Si o prietena de-a mea s-a suparat dar, nu imi este doar o prietena imi este ca o sora Deci ce sa fac? sa stau cu prietena mea sau cu iubita? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Tu o vezi ca pe o sora insa eu cred ca ea nu. daca te vedea si ea ca pe un prieten/amic foarte bun atunci nu avea de ce sa se supere. este ceva normal pana la urma.
firesc este sa petreci timp cu amandoua. vorbeste cu amica ta si explica-i faptul ca daca chiar iti este o prietena adevarata atunci nu s-ar supara, este ceva normal sa iti faci o iubita.
eu cred ca tine la tine mai mult ca la un amic happy
bafta:*

4 răspunsuri:
| April27 a răspuns:

Cred ca prietena ta doar incerca sa se apropie de tine si probabil de asta s-a suparat! Asa sunt fetele!(SUNT FATA)

| D4ny3l4 a răspuns:

Pai asta depinde de sentimentele tale.Tu la cine ti mai mult, la prietena sau la iubita ta.Incearca sa vorbesti cu prietena ta si sa aflii de ce e suparata pe tine. Poate ea nu te considera pe tine ca doar pe un prieten, o sora. poate ea tine la tine ca la un alt baiat de care ei ii place.In ori ce caz nu poti sa fi sigur pana nu vorbesti cu ea si nu iti spune care este motivul pentru care este suparata pe tine. Sper ca ti.am fost de ajutor.Bafta!:*

| Ciufulituuu explică:

Multumesc de raspunsuri au fost de folos tongue Vot la toti =D

| Alexandra_Yuuki_1997 a răspuns:

Pfff... doua optiuni: ori te place, ori nu este de acord cu ce iubita ti-ai facut, nu e vorba de faptul in sine. Gandeste-te care varianta e mai plauzibila in cazul tau.