| DenysaIoanna a întrebat:

Ma numesc Denisa si am 15 ani si sunt boboaca. In prima zi de scoala am vazut un baiat tare dragut care invata langa sala mea (tot boboc) si acum aproximativ 2 luni i.am dat like la o postare si dupa mi-a dat mesaj si am inceput sa ne cunoastem mai bine. Iar intr-o zi mi-a marturisit ca ma place (nu credeam asa ceva, eu l-am avut pe el crush de la inceputul clasei a 9-a) dar n.am avut curaj sa vorbesc cu el. Asa si am hotarat sa fim impreuna. dupa ceva timp au aparut certurile din cauza ca eu eram geloasa pe o fata.Si din atatea certuri ne-am despartit. El acum e impreuna cu colega mea de clasa, si mereu vine la ea, o ia in brate, o pupa chestii de genu'. Eu inca il mai iubesc foarte mult, si ma doare de fiecare data cand ii vad impreuna. El a trecut peste iar eu stau si sufar ca proasta. Am incercat sa-l uit dar degeaba, il vad mereu in fiecare zi la scoala. Va rog ajutati-ma, un sfat..ceva...Si app relatia a durat decat o luna. Dau funda sad

6 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Povesti de dragoste care incep cu like-uri.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cauta sau asteapta ca un alt baiat sa intre in "viata"ta, dar acum a 2-a oara, va trebui sa fii foarte atenta in privinta modului de a te comporta pentru ca fosta situatie sa nu se repete din nou sau si alta data, in viitor. Ar trebui ca cele intamplate sa-ti fie o lectie de tinut minte pentru ca tu sa intelegi ca foarte multi baieti nu pot sa accepte manifestarile de gelozie care in acceptiunea multora reprezinta o boala mintala grava care de regula ucide... iubirea, dragostea, increderea. big grin

| Costynelul a răspuns:

Eu ma pricep la chestia asta, iar daca imi vezi raspunsul pot sa te ajut cu mai multe in privat.Am m-ai ajutat cateva tipe cu aceeasi problemawinking

| EllaChanLove a răspuns:

Nașpa... Încearcă să-l eviți. Saaaau, și mai eficient ar fi să-i mărturisești faptul ca încă îl mai iubești și te deranjează faptul că se sărută cu aia în fața ta.

| Mak99 a răspuns (pentru EllaChanLove):

Vaiiii,ce te faci daca viitorul iubit te paraseste dupa un an sau mai mult?

| Ara997 a răspuns (pentru EllaChanLove):

Astia micii is sadici e posibil sa-si intensifice pupaturile cu aia.
tot varianta indiferentei e mai sigura