| camiitsu a întrebat:

Heii fetelorr, cele care v-ati inceput viata sexuala, cum e? te simti bine? cand ati facut.o prima oara? doare? vreau sa stiu mai multe! multumesc anticipat!:*

10 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Atata durere este incat dupa ce o faci nu te mai opresti.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Pe mine una m durut si a avut grija de mine iubitul meu sa stii.dar tot am avut dureri..pentru ca am gandeam numai la DURERE, recunosc.laughing. La un anisor si ceva am facut o..gen..acum o luna si ceva.Si acum simt o usturime asa si placere in acelasi timp.Ai grija cu cine iti incepi viata sexuala pentru ca eu acum il iubesc mai mult pe prietenul meu si m simt mult mai apropiata de el.

| catalina_2916 a răspuns:

Da,doare,dar e o "durere placuta". daca esti f excitata, aceasta se va mai diminua..incepi sa te simti bine dupa ce o faceti de mai multe ori..totul depinde de el la inceput, trebuie sa te ia mai usor si sa fie atent la reactiile tale..eu prima oara am facut-o la 19 ani si a fost un moment special pe care n-o sa-l uit niciodata, desi tremuram toata de emotii :X p.s : fa-o cu prezervati, ca sa stai dup-aia linistita!

| HouseHouse a răspuns:

Trebuie sa incepi la 8 ani de preferinta si nu doare decat daca iti baga covrigu tare.

| DonMecanico a răspuns:

O facem impreuna si iti arat cum este? smug

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Depinde de tipu' de covrigut laughing

| justgabriela a răspuns:

Trebuie s-o faci daca simti ca ai langa tine persoana potrivita. Daca ai 14, 15 ani nu o fa. Eu asa am facut si acum regret parca, pentru ca nu eram destul de dezvoltata, eram inca la pubertate si am avut niste infectii.
Sa fiu sincera, doare, depinde si de partener si de tine, de ce fel de himen detii.
Daca ai ales sa faci asta, ai grija, protejeaza-te, eu n-am facut-o primele dati si stateam cu stres in fiecare minut.
Ai grija!

| darius1001 a răspuns:

Incerca si o sa afli

| bernik a răspuns:

Doare.te simti ciudat.dar nu e o durere de aia cum va imaginati voi laughing) chill lume nu muriti laughing

| Laviiniaa a răspuns:

E destul de oke, daca stii cum sa comunici cu corpul persoanei de langa tine. E o durere destul de suportabila. O sa iti placa de la o vreme, multa bafta >big grin