| alexalexa2000 a întrebat:

Heii.Imi place de un baiat si mie imi cam pare rau ca pe el nu prea il intereseaza, dar totusi el imi ia apararea si chestii din astea.CUm sa ii zic daca vrea sa fie cu mine? Sau sa mai astept?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el era interesat de tine iti arata. Asa ca muta-ti gandul.

| alexalexa2000 explică (pentru neutrino):

Știi,chiar nu am cum.Eu stau mereu cu el în orice moment și pe mess și pe facebook, peste tot și nu am cum.El mă cam place, mulți mi-au mai spus, dar cred că e cam rușine să îmi zică.

| DeeaAndyRody a răspuns:

Eh, daca tu simti ca el te place, nu trebuie sa fii tu cea care ii cere "prietenia", doar intreaba-l daca te place, iar de aici poate va face el urmatorii pasi...