| VIVIANA12 a întrebat:

Heii.imi puteti spune un mod de a spune unu baiat ca il iubesc sau ca imi place de el!
FUNDA!

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ar putea sa isi dea seama singur prin gesturile pe care le faci. De exemplu te-ai putea uita la el in ochi apoi daca se uita si el te intorci repede cu capul in alta directie si zambesti.
Zambesti des. Zambetul este intotdeauna un semn bun, mai ales cand este sincer. Multi oameni zambesc in momentul in care incearca sa fie politicosi, dar si cand incearca sa fie observati.
Razi la orice gluma a lui, chiar daca sunt proaste.laughing
Ii faci un compliment. Femeile nu prea fac complimente. Sunt oarecum zgarcite din punctul acesta de vedere.
Il atingi cand vorbesti cu el, sau cand il saluti.

| xoxomadyxoxo a răspuns:

Pai ai putea sa ii dai un mesaj sau sai scrii pe messenger sau facebook, ai mai putea sa ii arati prin gesturi sai zambesti, sa te uiti la el in ochii, sa ii ceri parerea despre ceva de ex la tine (asa ii arati ca iti pasa ce parere are el despre tine), etc
P.S. sper ca te-am ajutat si apropo sper ca o sa ajungi sa fii cu el aca chiar il placi happy