| inutill_7232 a întrebat:

Heii`imi place de un baiat.si o zis ca si lui ii place de minee. dar a fost cu o fata.care la facut sa se sinta prost.si o zis ca vrea sa fie cu mine. dar sa fie putin singur.si m`am gandit cat pot sa il astept.doamne.voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Gabiiitsa a răspuns:

Pai depiinde,il astepti tu,dar asta nu inseamna ca trebuie sa-l astepti o vesnicie,pana cand se hotaraste el sa fie cu tine,trebuie doar sa ii dai putin timp de ragaz, pentru ca ai spus ca a fost cu o fata care la facut sa se simta prost si el acum nu vrea sa se intample asta din nou, si de asta ti-a spus sa mai asteti sau ma rog.sa fie putin singur.happy

4 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Adica vrea sa fie cu tine si nu?
spune'i sa se hoptareasca sau sustine'l, fa; l sa ti se descarce, asa poate trece mai repede peste straight face

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Parerea mea este ca daca el chiar vrea sa fie cu tine pe viitor o sa iti zica atunci cand se simte pregatit.Acum e decizia ta daca vrei sa astepti sau daca iti continui viata, deoarece dupa cum spune el, s-ar putea sa dureze ceva timpp.Hmm...dar ar mai putea fii o chestie.E foarte indecis si in ceata si asta ma pune pe ganduri.r putea de asemenea sa fie un pretext si sa nu vrea de fapt sa stea cu tine. Oricum,daca se va gandii serios la tine, nu-l stresa, lasa-l sa zica el pe viitor cand ar vrea sa fie ceva intre voi.Prin ceea ce a zis se intelege ca nu vrea sa fie stresat deci stai chill si lasa sa vina totul de la sine. Sper ca te-am ajutat.papa:*:*

| Deutsuuu a răspuns:

Daca tu chiar ti la el, sau il placi cu adevarat il astepti doar dac consideri ca merita! Fa excat ce iti zice inima! Daca iti zice sa-l astepti aspteapta`l si nu il stresa daca ti a spuns ca vrea putin singur inseamna ca vrea s ase gandeasca bine pe viitor la ce a gresit

| inutill_7232 explică:

Pai``mie chiar imi place de el.si o zis ca ma place.si vrea sa fie cu mine.dar vrea putin singur ca fata aia l-ar fi facut sa se simta.nah.