| iLoveYouForever a întrebat:

Heii, mie imi place de un baiat, dar el este impreuna cu cea mai buna prietena a mea, dar ei doi sunt toat diferiti si la caracter si la cum arata, dar eu m-as potrivi cu el. Faza e ca nu stiu cum sa fac pt ca nici nu vreau sa stric prietenia cu acea fata dar nici sa fie ea cu el. Va rog sa imi spuneti ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| RalucaOxii a răspuns:

In aceeasi chestie sunt si eu, doar ca mie nu imi place de acel tip, vorbim ca si prieteni, iar fosta lui e cea mai buna prietena a mea. Se supara cand vorbesc cu el etc. Cel mai bine ar fi sa nu te bagi, nu e treaba ta că ei nu se potrivesc, nu se inteleg si altele. Niciun baiat nu merita sa te certi cu cea mai bună prietena a ta, indiferent cât de frumos, bunăciune, atragator o fi. Sfatul meu, incerarcă sa gasesti pe cineva disponibil pentru tine si care sa te placa. Atata timp cat el este cu prietena ta inseamna ca o place, o iubeste, deci pe tine te vede doar ca pe o amica sau nu te place in acel fel.[iubit / iubită ] FUNDĂ?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai civilizat la coada, astfel risti sa fii huiduita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ca nu se potrivesc?