| anonim_4396 a întrebat:

Heii! ^_^ Nu stiu sigur,dar cred ca ma place. Adica zilele acestea imi tot vorbeste de NCMO (cautati pe net daca nu stiti ce e. :-s ) si chiar ieri m-a intrebat daca nu vreau sa imi faca un truc care avea in vedere teleportarea unei monede din mainile lui in ale mele,dar trucul ar fi mers (cica) numai daca ma saruta, dar apoi a renuntat la truc spunandu-mi ca o sa ma supar si ca nu o sa fiu prea surprinsa,iar apoi ca nu vrea sa ma sarute si tot vorbeste intruna de o fata si cum a sarutat-o si nu stiu ce... laughing (motiv pentru care ma gandesc ca poate vrea sa ma faca geloasa). Ideea e ca nu demult am refuzat un baiat pe care il evit acum deoarece ma jigneste foarte urat, numai pentru ca l-am refuzat, dar baiatul care imi vorbeste de NCMO nu stie de ce il evit,stie doar ca il evit. Intrebarea mea este: Oare ma place,dar ii este frica sa o spuna ca sa nu il refuz si sa il evit?
P.S.: El nu este genul de baiat timid, adica de obicei spune lucrurilor pe fata, e drept ca atunci cand vine vorba de relatii ii ia mai mult sa prinda curaj sa faca ceva, dar cand o face, o face si gata! laughing + ca e mai gagicar....adica se da la toate fetele, inclusiv la mine, dar pe mine nu ma jigneste asa urat ca pe celelalte fete...pe mine ma tachineaza foarte mult si vorbeste foarte mult cu mine.

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Cauta pe net daca nu stii.
De ce ne-am deranja noi sa iti dam un raspuns bun daca tu nu te-ai deranjat sa ne explici ce e "NCMO"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NCMO sa cautam pe net? atunci cauta si tu raspunsuri la intrebarea ta tot pe net laughing

| 26Geo a răspuns:

Interesanta "poveste" ai spus, ma lasa totusi cam rece, de ce? ...pentru ca e aceeasi poveste expirata, adica, sa fiu mai explicit, ca prietenul tau, omul te place.Hai mai bine sa iti fac si eu un truc din asta,sa vedem daca te prinzi de raspunsbig grin Pe baiatul asta,l-ai innebunit, asa ca, omul face tot posibilul sa fie cu tine, sa te duca pe culmile placerii, sa va iubiti ca 2 nebuni,apoi,el sa iti dea papucii, si tu sa ramai mamica. Sper ca ai prins ideea de baza, acum depinde de tine, daca pui boticu la vrajeala.Te-am pupat, mami:*

| viergedefer a răspuns:

Intreaba-l pe el, cu siguranta o sa te alegi cu o limba in gura.