| daughtry a întrebat:

Heii.! sa incepem cu inceputul..Imi place de un baiat. el a confirmat ca si lui ii place de mine..doar ce el nu vrea sa aiba o relatie momentan..La scoala nu prea vorbim..adica desi ne intalnim in fiecare pauza parca nu vrea sa vorbeasca cu mine dar vorbim prin smsuri si pe mes.thinking Please ajutatii`ma cu un sfatbatting eyelashes kisss:*

3 răspunsuri:
| xMikishor a răspuns:

Dupa pararea mea, baiatul e timid. Daca vorbiti prin sms si pe mess ar trebui sa vorbiti si "face to face". Icearca sa vorbesti tu cu el, daca el nu indrazneste, si poate se dezgheata. Bafta:*

| daughtry explică (pentru xMikishor):

Paii stii cum e. cand suntem "face to face" el e cu prietenii lui. si mna vb cu eii nu cu mine. thinking mersii:*

| Azµre a răspuns:

Vorbește acolo încontinuare cu el, la um moment dat se va da pe brazdă.