| Rebeeca17 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat, de catva timp vorbesc cu un baiat cu 2 ani mai mare decat mine, la inceput am vorbit doar pe mess dupa a inceput sa ma salute la scoala, dupa mi-a cerut numarul, am vorbit prin mesaje, iar in ultima perioada vorbim in fiecare pauza la scoala.La inceput el ma lua foarte direct, dandu-mi de inteles ca el vrea doar sex cu mine(asta era chiar la inceput). Acum se comporta altfel cu mine, in fiecare pauza ma cheama la el, chiar daca sta cu colegii lui, iar tot timpu il observ cum se uita la mine.Nu stiu ce vrea de la mine, oare ma place sau vrea doar sex?

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Te si place, te si doreste, dovada, ca regreta cat de prost a fost adinea, nu trebuie sal condamni, probabil e obisnuit sa strice toate, gandeste-te care baiat nu ar vrea sex? doar el ti-o zice direct, se teme ca el nu va avea parte. Discuta si tu cu el putin, linistestel. Spune-i ca nu-ti place atasarea lui, cand se comporta necioplit. daca te Iubeste sigur te va intelege.

4 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Pai daca vrea sex... inseamna ca te place. Logic, nu?

| hannah_9374 a răspuns:

Buna:* Dupa parerea mea ar trebui sa-l mai eviti, lasa-l sa faca mai multe chestii pentru tine.Ai grija ce faci, pentru ca pe urma iti va parea foarte rau :*:*

| pink425 a răspuns:

Asta ramane sa iti dai tu seama, cea ce simti tu conteaza mult mai mult decat parerea lumi! ...pana nu simti k nu vrea doar sa profite de tine, eu spun sa nu te lasi asa usor doar ca vezi domne iti place sau te intelegi super cu el ...primul act trebuie sa fie o amintire frumoasa si fara regrete. Fundita

| djfanta23 a răspuns:

Pai tu ce crezi ca vor baietii?laughing
Acum nu stiu... poate chiar te place, incearca si vezi.